Příběh, jak jsem přišel k updatování LG-E510 ROM | pc-software

Příběh, jak jsem přišel k updatování LG-E510 ROM

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Příběh, jak jsem přišel k updatování LG-E510 ROM

The story of how I came to the update LGE510 ROM

K flešování sem se dostal celkem náhodou.

Zlobí mě hláška " Proces android.process.acore byl neočekávaně ukončen. Opakujte prosím akci." A tlačítko "ukončit app". ("Sorry! The process android.process.acore has stopped unexpectedly. Please try again." with the only option to force close. )
Hláška vyskakuje, když se pokusím doplnit událost (narozeniny např.) ke kontaktu ze zdroje Google. A podobně, hláška android.process.acore při každém pokusu o otevření editace kontaktu s již vloženými narozeninami.

Vyhledal jsem články a setřídil. Témata :

  1. Někdo z kontaktu má narozeniny 29.února, duvodem Bug, Casto resily HTC a Facebook kontaktem propojeným na FB. Projevuje se při synchronizaci. Flashing nepomaha trvale.
    Projevuje při synchronizaci např. účtu ze zdroje Google.
    Issue 2377 - android - "Android.process.acore has stopped unexpectedly" - caused by data that can not be synced - Project Hosting on Google Code
  2. Chybne zapisy v kontaktech a jejich procesorech(?), Dvojradky chybných upavit v csv exportu kontaktů a nahrát zpět. mozna vlivem nstd. znaků č,š,ž atp. Odstranit data z systémových app pracujících s kontakty tj. i zpravy, hovory, kalendare 
  3. Stav po updatu ROM, odinstalaci systémové app (?), neopatrné práci v konzoli, amazání systémové app (?)

Mohlo by také jít důslek jiných příčin, např:

  1. Nekompatibilita/BUGe LG Android OS Firmaware (com.android.contacts) a formátem účtu ze zdroje Google 
  2. různé zdroje kontaktů, opakované importy. To by mohlo být vidět podle záhlaví exportované tabulky contacts.csv

V mém případě se nejedná o 1. narozeniny 29.2 ani jiný problém synchronizace. Spadnutí app contacts nastává jak sem psal jen při úpravě narozenin pokud nejsou vloženy, pokud ano nejde editaci vůbec spustit.

Prože jsem používal různé app pro správu kontaktů (od vodafonu jajo od poskytovatele, od LG jako od výrobce a od google jako od gmail autority, rozhodl jsem se promazat jsem kompletně data aplikací telefon, sms, kalendář i jejich aplikací history či tak nějak to bylo. Prakticky jakmile sem měl prázdý seznam hovorů a sms začala editace kontaktů fungovat i v položce událost (narozeniny)

founded link by walk to flashing:
Android.Process.Acore force close http://forums.androidcentral.com/lg-optimus-s-rooting-roms-hacks/65384-error-android-process-acore-force-close.html