Home Blog politika volby podzim 2010 - výsledek Praha 11

volby podzim 2010 - výsledek Praha 11

Popis: 2010-10-17 | politika volby podzim 2010 - výsledek Praha 11 |
Klíčová slova:
Hits: 1087
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Blog - politika
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 17 Říjen 2010 01:00

Pat na P11, KSCM bude jazýčkem na vahách. Kdo bude starosta?

Zřejmě by mohli vzniknout dvě koalice ODS + TOP = 18, HPP11 + CSSD + PZSP  = 18. Zbývajících 39-36=3 jsou KSCM.
(ODS 11, HPP11 9, CSSD 7, TOP09 7 , KSCM 3, PZSP 2).
 

Idnes.cz
2010-praha11
a tak to dopadlo v listopadu 2010

Volby do obecních zastupitelstev ČR 2010

Obec Praha 11
sečteno 100.00 % okrsků (62 z 62 okrsků)
volební účast: 45.79 % (28683 z 62637)
zvoleno zastupitelů: 39 z 39

Úspěšnost politických stran

11Občanská demokratická strana
získali 11 zastupitelů

9Hnutí pro Prahu 11
získali 9 zastupitelů

7Česká strana sociálně demokratická
získali 7 zastupitelů

7TOP 09
získali 7 zastupitelů

3Komunistická strana Čech a Moravy
získali 3 zastupitele

2 Součet ostatních (1)
získali 2 zastupitele

všechny strany

Zvolení zastupitelé podle stran

Občanská demokratická strana ( 11 zastupitelů )

28.21% zastupitelů

1.

 

Mgr. Dalibor Mlejnský
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
40 let, starosta MČ Praha 11, Praha 11

7124
(2.77%)

2.

 

Jan Gabriel
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
39 let, řed.soc.zař. pro seniory v P11, Praha 11

6876
(2.68%)

3.

 

Mgr. Pavel Dittrich
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
53 let, ředitel zákl. školy Donovalská, Praha 11

6841
(2.66%)

4.

 

Ing. Eva Štampachová
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
57 let, zástupce starosty MČ Praha 11, Praha 11

6829
(2.66%)

5.

 

Jan Meixner
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
53 let, zástupce starosty MČ Praha 11, Praha 11

6800
(2.65%)

6.

 

Ing. Zdeněk Šedivý
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
32 let, trenér mládeže ve stol. tenisu, Praha 11

6775
(2.64%)

7.

 

Ing. Lenka Petrová
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
27 let, student VŠ, Praha 11

6741
(2.62%)

8.

 

Petr Volf
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
32 let, živnostník, Praha 11

6677
(2.60%)

9.

 

Miloslav Mihálik
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
53 let, podnikatel, Praha 11

6665
(2.59%)

10.

 

Jan Navrátil
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 11
24 let, student VŠ, Praha 11

6619
(2.58%)

11.

 

Jiří Janeček
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
36 let, radní hlavního města Prahy, Praha 11

6612
(2.57%)

Hnutí pro Prahu 11 ( 9 zastupitelů )

23.08% zastupitelů

1.

 

Ing. Radka Soukupová
kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
49 let, ředitelka rozvojových projektů, Praha 11

6080
(2.99%)

2.

 

RNDr. Zděnek Kvítek, Ph.D.
kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
43 let, energetik, Praha 11

5861
(2.89%)

3.

 

Ing. Jiří Štyler
kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
44 let, živnostník, Praha 11

5817
(2.87%)

4.

 

Ing. Jan Frey
kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
66 let, stavební inženýr, Praha 11

5634
(2.77%)

5.

 

RNDr. Kateřina Zelenková
kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
50 let, ekoložka, Praha 11

5611
(2.76%)

6.

 

Petr Lukeš
kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
43 let, geodet, Praha 11

5590
(2.75%)

7.

 

Ing. Ladislav Kos
kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
52 let, technik, Praha 11

5586
(2.75%)

8.

 

Ing. Jiří Krautwurm, Ph.D.
kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
50 let, IT specialista, Praha 11

5552
(2.73%)

9.

 

Ing. Irena Řivnáčová
kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
61 let, podnikatelka, Praha 11

5294
(2.61%)

Česká strana sociálně demokratická ( 7 zastupitelů )

17.95% zastupitelů

1.

 

Ing. arch. Oleg Rybnikář
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
58 let, uvol.zástupce MČ Praha 11, Praha 11

4880
(2.80%)

2.

 

PaedDr. Mgr. Ladislav Kárský
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
60 let, ved.odd.Centra sportu MV, Praha 8

4749
(2.72%)

3.

 

Eva Zikmundová
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
55 let, podnikatelka, Praha 11

4651
(2.67%)

4.

 

Josef Belaník
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
34 let, OSVČ, Praha 11

4633
(2.66%)

5.

 

Jiří Fausek
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
38 let, OSVČ, Praha 11

4624
(2.65%)

6.

 

Jaroslav Mráz
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
67 let, ekonomický poradce, Praha 11

4557
(2.61%)

7.

 

Vítězslav Bílek
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
65 let, poradce, Praha 11

4549
(2.61%)

TOP 09 ( 7 zastupitelů )

17.95% zastupitelů

1.

 

Ing. Stanislav Urbánek, CSc.
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
63 let, vysokoškolský pedagog ČVUT Pha, Praha 11

4529
(2.92%)

2.

 

Petr Slavík
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
37 let, redaktor Českého rozhlasu, Praha 11

4471
(2.88%)

3.

 

Ing. Ivan Škoda
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
51 let, ekonom, Praha 11

4353
(2.80%)

4.

 

Ing. Zbyněk Schneider
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
49 let, finanční poradce, Praha 11

4338
(2.79%)

5.

 

Mgr. Tomáš Jileček
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
29 let, produktový manažer, Praha 11

4180
(2.69%)

6.

 

Ing. Zdeněk Prchlík
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
32 let, Business Development Manager, Praha 11

4133
(2.66%)

7.

 

Jan Mareš
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
34 let, vedoucí oddělení proplácení, Praha 11

4061
(2.61%)

Komunistická strana Čech a Moravy ( 3 zastupitelé )

7.69% zastupitelů

1.

 

JUDr. František Hoffman
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
59 let, předseda kontrol. výboru ZHMP, Praha 11

2383
(2.88%)

2.

 

Vojtěch Bayer
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
59 let, elektrotechnik, Praha 11

2284
(2.76%)

3.

 

PhDr. Luděk Vařbuchta, CSc.
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
68 let, reklamní manažer, Praha 11

2196
(2.66%)

Pražané za svá práva ( 2 zastupitelé )

5.13% zastupitelů

1.

 

Michal Anděl
kandidátní listina: Pražané za svá práva
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
36 let, podnikatel, Praha 11

1637
(3.07%)

2.

 

JUDr. Josef Holub
kandidátní listina: Pražané za svá práva
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
62 let, právník, Praha 11

1623
(3.04%)

Aktualizováno Středa, 02 Únor 2011 12:43