Václav Klaus prezidentem ČR | politika

Václav Klaus prezidentem ČR

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Převzato z diskuse u článku ihned

Klausovy zahraniční MELOUCHY nezákonné a ve střetu zájmů
Pilný manipulátor, inž.eko. (posléze, ve stylu komunistických papalášů se na návrh tehdy mu ještě dobrého Ivana Pilipa, dekorován titulem "professorisimus") Klaus si jako "architekt transformace" a nejvlivnější politik v zemi také zařídil, že melouchaření ústavních činitelů není v klausistanu protizákonné.

Proto si on, kromě ve střetu zájmů jeho chotí, opakovaně a nekonzervativnmě jeho CIZOLOŽSTVÍM podváděné "první dámou", do rodinného rozpočtu přinášených muliónů z vysedávání na statutárních orgánech polostátních firem (ČEZ, ZVVZ Milevsko, atd.) kdy manželka ústavníhio činitele v civilizovaných zemích nemůže díky zákonům o STŘETU ZÁJMU toto dělat, samotný Klaus od Sametu nezákonně a ve STŘETU ZÁJMU jako vysoký ústavní činitel drze vystupuje v zahraničí ZA ÚPLATU.

 Navíc to drze prezentuje jako "PRACOVNÍ CESTY" (prezidenta, předsedy PSP ČR, premiéra, atd.) ač tyto MELOUCHY nemají absolutně nic co do činění s výkonem dané ústavní funkce. Tedy kromě toho, že bKlaus vědomě a nesčetněkrát.

stále nepotrestané nezákonné MELOUCHY V. Klause
Tedy kromě toho, že Klaus vědomě a za těch 22 let už nesčetněkrát nechal za úplatu zneužívat PRESTIŽ úradu, krerý v dané době zastával.

Když kupř. nějaká (většinou extrémně pravicová organizace a sponzor) zve na akci, kde m.j. vystoupí Klaus, tak jako lákadlo pro další sponzory je uváděn jako prezident ČR, předseda vlády ČR.

Přitom ale jeho vystoupení na těchto soukomých akcích nemá nic co do činění třeba s výkonem funkce prezidenta republiky.

Skutečností také je, že západní představitelé tohoto Putinova "liberálního" koně a křiklouna proti integraci EU, za celá léta nezvou na státní návštěvu. Jsa nebetyčný ješita, Klaus to kompenzuje, když ne "prestižní" návštěvou Mongolska, tak HLAVNĚ tzv. "PRACOVNÍMI" cestami na Západ. Znovu ale, jsou to SOUKROMÉ MELOUCHY, navíc ve střetu zájmů, kdy ústavní činitel nesmí brát honoráře za vystoupení.

Ale tato praktiky Klasovi vyhovují: vydělá si miliony (ročně vyjížěl až 28x!!) a jeho fanoušci jsou hrdí jak svět "Klause respektuje".

Největší tunelář po roce 89 a část jeho party

Jde o seznam zlomku skutečného počtu jeho ,,penězovodů", maskovaných zámem o tenis, golf, lyže a další pochybné aktivity. Je zde rozkódováno, koho vozil za kšefty na své zahraniční výlety za peníze občanů. A to není zmínka o Romanovi, který mu cpal peníze trvale a zaměstnával celou rodinu. To všechno jsou důvody, proč měl sedět úplně jinde než na Hradě. Rozhodně jde o největšího kšeftaře na účet státu v celé jeho historii. 
Ale peněz nemají stále dost a tak si založili manžílci ještě nadaci se stamilionovými úplatky ročně. Jen se nesmí nikdo zajímat, kam peníze mizí. Každý soudný občan uzná, že v tomto podání je funkce prezidenta nejen nezbytná, ale zejména pro stát velice škodlivá.

ČEZ odírá nás, krmí "liberální" Klausovu famílii

Polostátní moloch, který svými v Evropě nejvyššími sazbami za elektřinu okrádá celou populaci, včetně nás, STAROBNÍCH DUCHODCU a malých živnostníků, kvůli nimž lidé stěží vyjdou s penězi a živoří, je ale po více než 20 let neuvěřitelně lukrativní DOPJNOU KRÁVOU pro elity, včetně gfamílie "lieberála" Václava Klause.

Nejenže VE STŘETU ZÁJMU, coby "choť" MF ČSFR, poté premiéra vlády ČR, poté předsedy PSP ČR, ošklivá caricina Lívie ROSAMUNDA Miština-Klausová nosila domů své milióny za vysedávání na statutárních orgánů státních nebo polostátních firem jako ČEZ (a ZVVZ Milevsko, atd.)

ale také k TEPLÉMU a VYDATNÉMU cecíku ČEZU (jako starostlivá matka? "choť" liberálního politika?) nejdříve přistrřila jejich mladšího synka, inž. eko. JANA KLAUSE, který stále dojí ČEZ, tedy nás všechny, od důchodkyň po těžce krizí zužované podnikatele, jsa královsky placen ČEZem.

V nevídané a troufalé DRZOSTI, která může beztrestně projít jen v klůausistánu, ČEZ Romanem dal 100 mega Václavovi ml. na PORG!

Klaus a jeho byznismani: Lumpenproletariáte, NERUŠTE!

Naivkové spoluobčané. 

Zatímco jste, tedy ti "nejstatečnější" mezi vámi cinkali v chladném listopadu na ulicích klíčema, tady Václav Klaus a jeho nejen vizuální dvojník na PÚ ČSAV, věštírně ÚV KSČ, důstojník StB a KGB, Karel Koechler (kterého USA vyhandlovali za sovětského židovského disidenta Šaranského poté, co prý "rozkryl" CIA a špionáží v USA se se svoji ženou Hanou, coby vysazení agenti StB postarali o smrt několika sovětských občanů pracujících pro CIA) začali, m.j. i ve Špalíčku, kam Klause dovedla Rita Budínská-Mlynářová-Klímová (která, jako dcerka komunistického redaktora Rudého práva a poúnorového šéfredaktora, ztrávila fešácky protektorát v Njú Jorku, aby pak v roce 1946 vsoupila v 16ti do KSČ a podílela se na čistkách na VŠE) relizovat na PÚ ČSAV za Gorbyho perestrojky připravované "scénáře přechodu" a předání moci.

Jasněže Klaus a nomenklatura režimu měli NÁSKOK, ze studia na VŠE, PZO (prošpikovaných agenty StB), jazykově, kontakty. Vládnou vám stejní lidé.

Holoto, nakrmíme vás šlichtou nacionalismu

Zamávíme zase prapory, nabudíme ve vás nacionalismus, sorry, vlastenectví a budete zase zobat z ruky, hlasovat tady pro Kmotra Tunela nebo jeho Bátory.

S Klausem a jeho družinou Vám okráglujeme vaše požitky, protože jste SOCKY a my potřebujeme pros sebe a své potomky, nejen na jejich studia na západních soukromých školách, mnohem více než z vás zatím Kalousek sedře.

My, jako Klaus, vás za to budeme PRAVIDELNĚ krmit tou spolehlivě na většinu z vás stále zabírající šlichtou NACIONALISMU, postrašíme vás s "bruselskými pořádky", tedy vládou zákona atd., které což jsou věci CIZÍ našim národním tradicím.

Sami budeme nevlastenecky nadále registrovat své firmy v daňových rájích, ať jsou naše zisky čisté nebo jiné.
Tak a teď zprátky do rachoty, ať nám ziskovost neklesne. Vybraní mezi vámi mohou zažádat o job jako sběrači míčků a jestli máte opravdu nějakou hezkou dcerku, nejlépe potenciál na Missku, naši podnikatelé ji mohou najmout jako extra milenku. Tak to funguje, v tržním klausismu.

Klausovy tak drahé "domácí kapitálové skupiny"

Chybí tu jeden z absolutně u Klause nejpopulárněkjších (všeho)schopných, Klausův tenisový partner, který uřil "byznisové elity", tehdy ještě v jejich DEDERONOVÝCH košilích a nevkusně barevných tesilových oblecích, že NUEVO RICHE musí hrát tenis aby se odlišili od lumpenproletariátu ... nenomenklaturní ale absolutní HVĚZDA Klausovy "české cesty" divoké privatizace a právní džungle 90. let, bahamskými úřady "nedůstojně" zadržovaný a zlými americkými prokorátory stíhaný VIKTOR KOŽENÝ, ano, ten, který s Klause hrával hogo fogo tenis a o kterém Kmotr Tunel národu sdělil, že republika "potřebuje VÍCE Kožených"

Jen tento částečný průřez Klausovými podporovateli (kteří s Klausem symbiózně a určitě NE v "národním zájmu" hlavně Klausovou transformací a privatizací na GENERACE dopředu, na účet zbytku občanů republiky zajistili své rodiny) ukazuje společný jmenovatel (Klause a těchto "byznismanů")

- výsadní a lukrativní postavení za totality
- balkánsko-rusko-slovanské konexe a orientace
- atd.