Home Blog politika smetanovy fixy pro každého - Traja chrobáci ČR (2011)

smetanovy fixy pro každého - Traja chrobáci ČR (2011)

Popis: Smetana vyhrál první bitvu naší války. Velký vzkaz pro malé čechy! na smetanove pripade je videt, že pokud se nebudeme bát můžeme dokázat velké věci!!! Tak už se přestňte bát vyjádřit svůj názor!
Klíčová slova:
Hits: 2580
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Blog - politika
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 16 Únor 2012 13:54

tři brouci (pytlíci)

tri-chrobakova

Smetanovy fixy

jak jsem již avizoval chystám se před příštími volbami rozdávat tzv. Smetanovy fixy, možná svobodné fixy to nazvu ...

odkazy

žádáme zrušní trestu pro řidiče

zpravy.idnes.cz
Nejvyšší soud přerušil výkon trestu někdejšímu řidiči autobusu Romanu Smetanovi, který si odpykává 100 dní vězení za ničení předvolebních reklam politiků. Soud trest přerušil do doby, než rozhodne o stížnosti pro porušení zákona, kterou ve Smetanův prospěch podal ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Květen 2012 13:41

Komentáře  

 
0 # hon na smetanu pokračuje přen nařízení nejvyššího souduLadislav 2012-05-28 13:22
Policisté obvinili řidiče Smetanu za to, že se vyhýbal vězení
Třicetiletému Romanu Smetanovi, který kreslil tykadla politikům na předvolebních plakátech, znovu hrozí vězení. Policie ho v pondělí obvinila za maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Vyhýbal se nástupu do vězení.

„Pan Smetana byl dnes na policii podat vysvětlení. Poté jsme zahájili trestní stíhání a spis odpoledne předáme státnímu zastupitelství s návrhem na podání obžaloby,“ informovala v pondělí Právo olomoucká policejní mluvčí Marie Štrbáková s tím, že nyní Smetanovi hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Bývalý řidič autobusu olomouckého dopravního podniku (DPMO) Smetana na protest proti politickým elitám pokreslil nejméně 30 reklam na autobusech, které si před volbami v roce 2010 pronajaly strany. Připisoval na ně slogany, v nichž politiky označoval za lháře, zloděje, korupčníky a prostitutky.

Nejvíc pokreslených polepů patřilo ODS, která se jako jediná rovněž u soudu domáhala, aby jí řidič zaplatil škodu 15 tisíc korun. Smetanu, jehož udal kolega, potrestala soudkyně Markéta Langerová, manželka tehdejšího volebního lídra ODS Ivana Langera, a to trestem 100 hodin obecně prospěšných prací.

Ty však odmítl odpracovat, zaplatil pouze nařízenou náhradu škody ODS, která se jí u soudu domáhala. Proto mu soudkyně trest přeměnila na 100 dní vězení. Trest mu měl vypršet 30. července. Smetana však odmítl do vězení nastoupit. Následně ukončil svůj pracovní poměr v DPMO a několik týdnů se vyhýbal zatčení. Policii se vydal až při odborářské demonstraci v Praze 21. dubna.

Minulý týden byl však z vězení propuštěn, když mu trest přerušil Nejvyšší soud, a to do doby, než rozhodne o stížnosti pro porušení zákona, kterou ve Smetanův prospěch podal ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Demonstrace za propuštění Romana SmetanyAdministrator 2012-05-24 13:58
Eva Veselá prostřednictvím uživatele Ari LiebermanPřed 3 hodinami · ..Toto je velmi nebezpečné.... Je třeba se hodně zamyslet a pomoci. V této situaci, kdy nahradíte škodu, ale ještě jste za svá politická sdělení následně vězněn, si myslím, že je něco hodně špatně. Jak podjatost soudkyně, tak právo vyjádřit svůj politický postoj či názor...Obojí zasahuje do základních lidských práv a našich ústavních hodnot, které by měly být pro jakéhokoliv člověka(zprava, zleva, shora, zdola,..) důsledně ochráněny!Demon strace za propuštění Romana Smetany | www.tvpraha7.cz
www.tvpraha7.cz..

Dušan Vyhlídal mám na věc jiný názor. pan Svoboda jasně a vědomě porušil zákon! soud mu nabídl řešení, on si vybral!Dušan Vyhlídal mám pocit, že se celý případ až příliš dramatizuje a politizuje!
Dušan Vyhlídal pan Svoboda dostal trest za způsobení škody, nikoli za politický názor!Před 3 hodinami · To se mi líbíUž se mi to nelíbí.Iveta Uhlíková pan Smetana přeci nebyl odsouzen za politický názor, ale za poškození cizího majetku. To je zásadní rozdíl.
Lucie Vejdovcová panu Smetanovi přerušili dnes výkon trestu
Dušan Vyhlídal pan Smetana je exhibicionista (viz jeho snaha nechat se zatknout na odborové demonstraci, myslím, že mu to dlouho nevydrží)
Ladislav Schnaiberg lucka: http://tcladin.cz/joomla-blog/19-politika/339-smetanovi-fixy-pro-kazdeho-traja-chrobaci-cr-2011
Smetana vyhrál první bitvu naší války. Velký vzkaz pro malé čechy! na smetanove pripade je videt, že pokud se nebudeme bát můžeme dokázat velké věci!!! Tak už se přestňte bát vyjádřit svůj názor!smetanovi fixy pro každého - Traja chrobáci ČR (2011)
tcladin.cz
Smetana vyhrál první bitvu naší války. Velký vzkaz pro malé čechy! na smetanove... pripade je videt, že pokud se nebudeme bát můžeme dokázat velké věci!!! Tak už se přestňte bát vyjádřit svůj názor!
Dušan Vyhlídal njn, "vemte si fixy a přimalovávejte tykadla, tím skutečně vyjádříte názor :-DDDDDD
to je ale jak z mateřský školky, ne?
jo, a když tak Smetanovy fixy to je shoda podnětu s přísudkem, i to o vás něco vypovídá!
Ladislav Schnaiberg dušan: z mateřský možná, hrubku rád opravím
Ladislav Schnaiberg z češtiny sem měl většinou 3ku a byl sem za to rád.Před 15 minutami
Ladislav Schnaiberg dušane, mám z vás pocit, že ste placenej langerem nebo jemu podobým co byly na plakátech vylepšeny.
Ve svobodově případě šlo o politický proces maskovaný poškozením cizího majetku, to je zřejmé než zřejmější. Mám pocit, že to soudila langerova žena ... sundejte si klapky z očí ;-) Správní soud má ten názor kaky, pospíšil taky, ale vy ? kdo vás platí ? :-D
Dušan Vyhlídal Ladislave, to co píšete je, s odpuštěním, bohapustý blábol. Nijak neupřednostňuji Langera ale pokud jste si nevšim, pan svoboda poškozoval cizí majetek a za to dostal trest! Mohl si vybrat. Kritizuje lidi ve veřejné službě, dobře, mohl si t...edy, sám vybrat veřejné práce a udělat něco pro druhé. To nechtěl. pak se nechá zatknout na levičácké demonstraci, podporované komunisty! je to exhibicionista!
Klapky z očí si sundejte spíše vy!
politický proces? ne soud s někým kdo poškodil majetek někoho jiného! Nic víc a nic míň!
Dušan Vyhlídal ladislave, a kdo platí Vás, komunisti? Odpory? :-DDDDDD
Ladislav Schnaiberg právě že nikdo a většinou mají lidé strach se jen připojit k protestům.
Nedivím se, že zde v ČR kde zkorumpovaná policie, zástupci, soudci a politici neomezeně vládnou, kradou miliardy zrazují vlast a vlastní sliby, je tolik potlačná občanská společnost. To je záměr politici z nás mají strach a to je správné! Musíme je mít pod kontrolou!
Ale vy za koho nebo co bojujete?
Ladislav Schnaiberg už to mám nejste vy náhodou neoliberál? třeba machovec? to by pak sedělo přesně
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # velký vzkaz pro malé čechy!Ladislav 2012-05-24 12:20
Ladislav Schnaiberg
velký vzkaz pro malé čechy!
na smetanove pripade je videt, že pokud se nebudeme bát můžeme dokázat velké věci!!!
Tak už se přestňte bát vyjádřit svůj názor!
http://zpravy.idnes.cz/kauza-tykadloveho-ridice-romana-smetany-nejvyssi-soud-pg3-/krimi.aspx?c=A120524_121044_olomouc-zpravy_sot
Nejvyšší soud nařídil pustit z vězení tykadlového řidiče Smetanu - iDNES.cz
zpravy.idnes.cz
Nejvyšší soud přerušil výkon trestu někdejšímu řidiči autobusu Romanu Smetanovi, který si odpykává 100 dní vězení za ničení předvolebních reklam politiků. Soud trest přerušil do doby, než rozhodne o stížnosti pro porušení zákona, kterou ve Smetanův prospěch podal ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat