Home Blog politika nečitelný Dobeš škodí vyskokým školám - studenti plzeňských práv jásají

nečitelný Dobeš škodí vyskokým školám - studenti plzeňských práv jásají

Popis: tady někomu hoří u zadku koudel. Dobeš nechá dostudovat plzeňské právníky, prodloužil jim akreditaci. Dvorakova povazuje rozhodnuti ministerstva za nezakonne.
Klíčová slova:
Hits: 1137
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Blog - politika
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 09 Březen 2012 12:21

tady někomu hoří u zadku koudel

--------------------------------------------------------------------------------

Rozhodnutí podle Dobeše vycházelo z právnických posudků, ale zohledněn byl také lidský rozměr. "Ze dne na den došlo k ohrožení 1 800 studentů. Není absorpční kapacita, jak poskytnout alternativu studentům, kteří jsou v celé situaci nevinně," uvedl ministr.
...
Zdroj: dobes-necha-dostudovat-plzenske-pravniky-prodlouzil-jim-akreditaci-1gw-/domaci.aspx?c=A120309_074222_domaci_wlk
Zobrazit více
zpravy.idnes.cz
Ministr školství Josef Dobeš ukončil nejistotu studentů plzeňských práv. Prodloužil akreditaci magisterského oboru do 31. července 2016 a současní studenti tak budou moci dostudovat.

 

 

Ladislav Schnaiberg‎"Není absorpční kapacita, jak poskytnout alternativu studentům, kteří jsou v celé situaci nevinně" - to má pan ministr nejspíš pravdu. Pokud by rozhodl, tak jak měl - podle akreditační komise muselo by se říct kdo to zavinil! a to je velice nepříjemné a jak víme v ČR se to prostě nedělá

 

Ladislav Schnaiberga co na to dvořáková?
dvorakova-povazuje-rozhodnuti-ministerstva-za-nezakonne-pn5-/domaci.aspx?c=A120309_105414_domaci_jj
zpravy.idnes.cz
Prodloužení akreditace magisterskému oboru práv v Plzni rozvrací české vysoké šk...olství, míní šéfka akreditační komise Vladimíra Dvořáková. Rozhodnutí ministerstva, které umožní studentům dostudovat do 31. července 2016, je podle ní nezákonné. Komise podá žalobu, zváží i podnět pro zneužití pravomoci...
Aktualizováno Pátek, 09 Březen 2012 12:26