Proč používat UPLOAD | propagace

Proč používat UPLOAD

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Důvodů by se jistě našlo hned několik, ale napíšu proč já používám.

  • V práci mám k dispozici PC s připojením na Internet a někdy, když je čas jdu na ten net surfovat.Výsledkem surfování je často "nějaká" informace, nejčastěji ve formě textu nebo obrázku.
    Ok, ziskal jsi potřebnou informaci a teď si jí chceš uložit, abys s ní mohl později pracovat bez dalšího hledání.Ale nejsi zrovna na svojim PC, ale v praci, na PDA, Internetové kavárně, na návštěvě nebo jinde. Jak na to? Jednoduše klikni na UPLOAD a soubor si nahraj na web!
  • Předchozí případ by se dal řešit i jinak -trochu krkolomě- nahráním souboru do e-mailové schránky jako příloha nové zprávy co bys poslal "sám sobě". Pokud posles mejlem do jine schranky(e-mail) muzes se nacekat nez pošta dojde ... a nic, nic, nic... .Stalo se mi že mejl z email.seznam.cz šel na email.seznam.cz 12hodin... . Naštěstí teď seuž nemusím(a ty taky NE!) spoléhat než dojde email.
  • Chceš aby jistý okruh lidí měl kdykoliv přístup k jistému aktuálnímu(tebou aktualizovanému) dokumentu. Využij služby UPLOAD na TcLadin, ten ti to umožní :-). Tcladin.cz již od roku 2007
  • Například prodávat je výhodné inzerátem s obrázkem. Pak vypadá mnohem lépe. Ne všichni uživatelé umí stylovat pozadí, rámeček, vepsat www odkaz a vložit obrázeku místěný na webu. Ale kde ten obázek vzít a kde ho umístit? Odpověď na druhou otázku je zde na TcLadin, pomocí služby upload.