Home Blog sluzby Přenos telefoního čísla k jinému operátorovi

Přenos telefoního čísla k jinému operátorovi

Popis: Postup při přenosu mobilního telefoního čísla k novému operátorovi. Čísla ČVOP a PAC. A jak je získat.
Klíčová slova: operátor, ČVOP, PAC, přenos, telefoní číslo
Hits: 3168
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Blog - sluzby
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 16 Prosinec 2013 00:01

Výpověď s přenosem čísla k jinému operátorovi 

SIM Wind
  • U vybraného / nového poskytovatele (operátora) podejte žádost / objednávku na převod čísla. Standardně z Internetových stránek / samoobsluh, např. http://bleskmobil.blesk.cz/prenest-cislohttp://gomobile.cz, atp. Tím dojde k vygenerování čísla přenosu (PAC ID). 
  • Přenos čísla sebou nese i hmotnou změny. Konkrétně je nutné mít SIM nového operátora. Nejlepší je si koupit novou, protože přenosem zaniká telefoní číslo SIM na kterou je číslo přenášeno.
  • Podejte výpoveď u současného operátora, pokud nemáte závazek a máte Kreditní systém jde většinou podat výpověď přes hlasovou službu mobilního telefonu s vloženou SIM z dotčené smlouvy. Tím získáte ČVOP = Číslo Výpovědi Opuštěného Operátora. Toto číslo je potvrzením, že můžete přejít k jinému operátorovi.
  • Vraťte se na stránky budoucího operátora do samoobsluhy a zadejte získaný ČVOP.
  • V průběhu výpovědi a přenosu přijde několik SMS. Zejména jedna důležitá na stávající SIM, od stávajícího operátora, že dojde v noci k přenosu čísla k jinému operátorovi. Pak ráno je stávající SIM nefunkční (nemá přidělení telef. číslo) a je potřeba vložit novou SIM od nového operátora.

odkazy k přenosu čísla

Aktualizováno Pondělí, 16 Prosinec 2013 01:24