Home Blog zdravi Nejlepší léky na běžné bolesti hlavy

Nejlepší léky na běžné bolesti hlavy

Popis: Napětí hlavy, migréna, sinus (Záněty vedlejších dutin ) hlavy jejich příčiny léčba a prevence dle World of Science
Klíčová slova:
Hits: 2404
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
Blog - zdravi
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 30 Duben 2013 09:03

Nejlepší léky na běžné bolesti hlavy

dle World of Science strojově přeloženo google

 

bolesti hlavy

bolesti hlavy: zánět dutin, napětí, migréna

Napětí, bolesti hlavy

Příčiny

Vzhledem k tomu, tenzní bolesti hlavy je tak běžné, že příčiny jsou velmi rozšířené. Jsou způsobeny úzkosti, únava očí, kofein, jídlo, špatné odpočinku, špatné držení těla, stres, hlad, nebo cokoliv jiného, ​​co změníte do svého denního rozvrhu. Napětí, bolesti hlavy jsou také obvykle typ bolesti hlavy, můžete skončit s po noci alkoholu. V podstatě, když něco není v pořádku o svůj den, ať už je to pozdní oběd nebo řada termínů v práci, může tenzní bolesti hlavy vyskočí.

Léčba

napětí, bolesti hlavy jsou obvykle nejlépe zacházet s over-the-counter léky proti bolesti, jako je aspirin nebo ibuprofen, než se bolest vyskytne v závažné. To nejsou léky, ale dělají bolest jít pryč na chvíli. Obecně platí, že je nejlepší k odpočinku a relaxaci, dokud bolest nezmizí. I feferonka může poskytnout nějakou úlevu. Pokud vaše bolesti hlavy jsou dost běžné, může Váš lékař má jiné řešení. Jinak je to dobré najít své triggery, minimalizovat je a bojovat. Pokud bolest hlavy pochází od stresu, může meditace pomoci, pokud máte hlad, pak jíst. Když na to přijde z únavě očí, pryč od počítače na chvíli.

Prevence

napětí, bolesti hlavy jsou nejlépe předcházet doladění vaší rutinní minimalizovat potenciální spouštěče. Je to trochu pokus-omyl najít přesnou příčinu tenzní bolesti hlavy, ale pokud víte, že přijde kolem, když jste ve stresu, hlad, nebo unavený, pak můžete pracovat na jejich prevenci. Dokonce i některé potravinové alergie mohou vyvolat bolest hlavy.

Migrény

Příčiny

Podle Mayo Clinic, přesné příčiny migrény jsou stále nejasné, i když si myslel, že genetika a vaše prostředí mohou obě příčiny migrény (kolem 70 procent trpící migrénou mají vliv dědičné). To je si myslel, že hormonální změny, stres, neobvyklé smyslové podněty (např. podivných pachů, nebo jasných světel), změny ve spánku, a dokonce i změny v počasí po celý působí jako potenciální spouštěče dietu migraine.Your mohou také hrát roli migrény .

Léčba

Migrény jsou smíšené taška na možnosti léčby, ale lékařem předepsané triptany (jako Imitrex, Zomig, Maxalt) jsou nejčastěji účinný lék proti bolesti pro lidi, když přes pult řešení, jako je aspirin nefungují. Ve středu migrény protahování může zmírnit některé příznaky. Pokud všechno ostatní selže, když čekáte se bolest může být studený zábal hlava poskytuje trochu úlevu.

Prevence

Při migrény může být dědičná, oni jsou ještě obvykle způsobeno tím, triggery, a to je obvykle doporučeno zúžit ty triggery a vyhnout se jim. Opět platí, že bolest hlavy deník být užitečné při zúžení ty triggery. Je to také myslel, že lehké cvičení jako je chůze může zabránit migrénám. Zatímco neprůkazné, některé léky, jako je butterbur (rostlinný extrakt), hořčík (nachází se v pšeničný chléb, mandle, špenát a další) a riboflavin (nachází se v odvětví obilovin, těstovin, omáček, a další) může být efektivní při snižování frekvence záchvatů . Získání přesné částky dobrý spánek každou noc je také myšlenka k pomoci snížit výskyt migrén.

Sinus bolesti hlavy

Příčiny

Bolest dutin přijde, když dostane zánět vedlejších nosních dutin, obvykle od alergické reakce (které způsobuje nahromaděný) nebo infekce (jako např. nachlazení nebo chřipka). Vzhledem k tomu, vedlejších nosních dutin, zanítí, zánět způsobuje otok a zvýšená hlen, takže vše, co dostane ucpané.

Léčba

Léčba bolestí hlavy z dutin je ošemetná věc, protože jste útočit na dvou různých frontách: úleva od bolesti na bolesti hlavy sám, a léčbu infekce vedlejších nosních dutin. Podle WebMD, nejlepší léčba je obvykle antibiotikum vypořádat se s infekcí a antihistaminika, které vám pomohou vypořádat se s příznaky. V zápalu dutin hlavy, pít hodně tekutin, je klíčem k oživení. Zvlhčovač vzduchu nebo slaná voda nosní sprej je často užitečné.

Prevence

Vzhledem k tomu, sinus bolesti hlavy často pocházejí ze dvou zdrojů, prevence je především o snížení své působení obou. U alergií související bolesti hlavy, zvlhčovače vzduchu, nosní spreje, parní a krk táhne myšlenka pomoci. Některé doplňky stravy může také pomoci,
včetně bromelain (nacházející se v ananasu stonky) a kvercetinu (vaří černá nebo zelená zelenomodrá, kapusta, červená cibule, a další). Snížením kontakt s alergeny je také klíčem k prevenci infekcí dutin.

Samozřejmě, že v případě, že infekce pochází z nachlazení nebo chřipky, pak se vaše nejlepší nápad je, aby se zabránilo onemocní. Dostatečné množství spánku, mytí rukou a vysekávání cigarety a alkohol jsou nejlepším způsobem, jak předcházet nemocem. To znamená, že se trochu páry je dobré pro prevenci nachlazení stejně.

odkazy

Aktualizováno Úterý, 30 Duben 2013 09:04