Home Blog pc-software Feed action request limit reached - RSS Graffiti - FB error 341

Feed action request limit reached - RSS Graffiti - FB error 341

Popis: Facebook onezuje počet příspěvků skrze rss feed. Ale nikdo neví proč? Je to chyba nebo vlasnost FB? RSS Graffiti FB APP issue 341. API_EC_EDIT_FEED_TOO_MANY_USER_ACTION_CALLS. Feed action request limit reached
Klíčová slova:
Hits: 1958
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Blog - pc-software
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 20 Říjen 2011 11:13

Ve facebookové aplikaci RSS Graffiti, kterou již několik měsíců používám pro publikování článků z webu na FB stránky se mi při použití k publikování na vlastní zdi odzačátku objevuje chyba:
"Failed to post story 'evropa evropě'. Facebook responded with error 341: 'Feed action request limit reached'. More info."
Kde pod odkazem tato informace (strojový překlad)

To je spojeno s určitými omezeními uložených Facebook, aby automatické stream příběhy, publikoval v zastoupení uživatele nějakou dobu blízko středu v prvním čtvrtletí roku 2010. To znamená, že zhruba RSSGraffiti může zveřejnit až 25 příběhů na dané časové okno 24 hodin, na některé zdi má uživatel oprávnění k psaní. To zahrnuje informace o svém profilu zdi, stejně jako každopádně Group, stránky nebo aplikace uživatele vydává příběhy na vlastní účet, pomocí RSSGraffiti. Takže pokud RSSGraffiti kontroluje kanál, který chcete publikovat na svém zastoupení v 16:00 v úterý, Facebook spočítat všechny příběhy, které se RSSGraffiti zveřejněné na účet svého vlastního účtu omezení v pondělí 16:01, a umožňuje pouze tolik příběhů, jak by se zvýšila celkový počet maximálně 25. Pokud tomu tak je již dosáhli - je 25 příběhů publikovaných v tomto období - žádné nové příběhy se až na cílové stěně. RSSGraffiti, přeruší vydávání, vám zobrazí chybová zpráva zde uvedených, a bude opakovat v příštím naplánovaném intervalu. To není omezení, ale RSSGRAFFITI limitu Facebook.Číslo se může lišit v závislosti na Facebook - nejasné o této problematice alespoň - politiky.

Některé další informace týkající se této notoricky známé chyby lze nalézt zde a zde.

Když shrnu: Nejde o limit RSS Graffiti ale o FB limit. Není jasné jak vysoký limit je. Není jasné zda je to bug nebo vlasnost. Ale spíše jde o vlasnost spojenou s aktualizací politiky FB http://developers.facebook.com/blog/post/371. RSS gaffiti doporučuje snížit limity pro publikování na zdech. A publikovat na místech bez omezení, tj. na  Fan PageGroup or Event, or Application.

Další informace k tomuto:
http://bugs.developers.facebook.net/show_bug.cgi?id=7624

http://bugs.developers.facebook.net/show_bug.cgi?id=7624#c21

http://rssgraffiti.pbworks.com/w/page/28645568/ERR_FACEBOOK_EXCEPTION

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Říjen 2011 12:37