Home Blog politika EU je socialistická, Česko mafiánské, co je lepší?

EU je socialistická, Česko mafiánské, co je lepší?

Popis: Popravdě, když jsme před lety rozhodovali o vstupu do EU, byl jsem pro. A to zejména z důvodu, že budou naši politici pod kontrolou Evropy. A zdá se, že sem z tohoto pohledu volil dobře.
Klíčová slova:
Hits: 1230
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Blog - politika
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 17 Červenec 2012 08:47

Popravdě, když jsme před lety rozhodovali o vstupu do EU, byl jsem pro.

A to zejména z důvodu, že budou naši politici pod kontrolou Evropy.

A zdá se, že sem z tohoto pohledu volil dobře.

 

přetisk emailu

!!!!!!!!!

"V přílohách je upřesnění následujícího:

 

EU zná naši vládu víc, než Češi.....!!!!! Už to praská.

 

Nečas byl v Bruselu vyzván, aby učinil opatření proti rozkrádání dotacíz EUa následně ihned odstoupil. Oč jde. Že ODS má kolem sebe391-necas-s-barosem-tiskovka stovkyumělýchfirem, které jsou založeny za účelem organizovaného rozkrádánídotací zEvropské unie a praní špinavých peněz. Tyto firmy jsou vládnímiúředníkyvybírány jakoby ve výběrovém řízení a pak jim vláda zaplatívýstavbuinfrastruktury, budov, opravy nemovitostí, nákupy aut a ITtechnologií atd.

Že skutečnou práci odvádí subdodavatel, zaběhlá firma s historií.

Zmanipulované kontroly MF následně podpoří proplacení výdajů Bruselem.

Vítězné firmy si účtují násobné ceny, než například v Německu.

A poté, co Němci toto zjistili a tajné služby potvrdily návaznost ODS na tyto firmy a inkaso provizí za udělení státní zakázky, okamžitěprohlásili,že odmítají posílat do ČR peníze, dokud budou u moci lidéPetra Nečase aMiroslava Kalouska, kteří mají na svědomí několik desítekmiliard korun,uvízlých na soukromých účtech politiků ODS a dalšíchstran a představitelůtěchto firem.

 

Evropská komise tedy vysílá do ČR dva komisaře, aby vyzvala Nečase k odstoupení vlády a zajištění všech dotčených firem.

 

Premiér toto arogantně odmítá, proto byl pozván na kobereček přímo kšéfoviBarrosovi s tím, že dotace jsou pro Česko ukončeny až doodstoupení vlády.

Na tiskové konferenci s Barrosem byl Nečas celý pobledlý a blekotal něcovesmyslu, že když EU zastaví dotace, tak jeho "vláda rozpočtovéodpovědnosti"

(jenom za prvních 5 měsíců je deficit 79mld., když na celý rok se počítás105 mld.) udělá více jak 6% deficit státního rozpočtu a to že jimpřece EUnemůže udělat."

 

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 17 Červenec 2012 09:04