projev Tomio Okamura na ENF v Nice 1.5.2018 | politika

projev Tomio Okamura na ENF v Nice 1.5.2018

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Projev Nice 1.5.2018

 

https://youtu.be/Y64v0SdKWeA

“Otevřeně se hlásím k vlastenectví, k lásce ke svému národu, k výsledkům práce svých předků a ke své národní kultuře. Uchovávat dědictví a tradice svého národa, být na něj hrdý je nejen správné, je to prostě a obyčejně normální. Vlastenectví rozhodně není rovno nacismu nebo fašismu - my vlastenci hlásáme a prosazujeme svobodu, suverenitu a rovnoprávnost našich národů v Evropě, kterou evropské národy po tisíciletí utvářely”, řekl jsem v mém projevu na právě skončené celosvětově sledované konferenci největších evropských vlasteneckých parlamentních stran ve francouzském Nice za účasti Marine Le Pen (Front National), vládních rakouských Svobodných, vítěze italských voleb Lega Norde a dalších kolegů z naší evropské frakce. Je nás stále více a více. Podívejte se na video. Jestli souhlasíte, prosím sdílejte.

Vážené dámy a pánové, ve všech našich zemích o nás píší, že jsme nacionalisté. Tento přívlastek považují mainstreamová media a probruselské elity za hanlivý a pokoušejí se vlastenectví spojovat s nacismem a fašismem.

Ano, otevřeně se hlásím k vlastenectví, k lásce ke svému národu, k výsledkům práce svých předků a ke své národní kultuře. Uchovávat dědictví a tradice svého národa, být na něj hrdý je nejen správné, je to prostě a obyčejně normální. Pokud jsem se narodil jako Francouz, Ital, Belgičan nebo třeba Čech pak by bylo naopak nenormální, abych dědictví svých předků, kteří vybudovali moji zemi a dali mi i svou krev, jakkoliv potlačoval.

Vlastenectví, dámy a pánové, rozhodně není rovno nacismu, nebo fašismu - my vlastenci hlásáme a prosazujeme svobodu, suverenitu a rovnoprávnost našich národů v Evropě, kterou evropské národy po tisíciletí utvářely.

Jsme odpůrci centrismu, který dnes představuje bruselské vedení Evropské unie - a jehož hlavním dnešním vizionářem je současný prezident Macron, pan Juncker nebo paní Merkelová. Centristická je celá vládnoucí elita EU.

Pokud povedeme paralely s minulostí, všichni víme, že cílem německého nacismu a fašismu bylo unifikovat celou Evropu a vytvořit velkou evropskou říši s jednou ideologií a jedním vůdcem.

Mimochodem byl to velký bojovník s nacismem - Winston Churchil, který údajně řekl, že příští nacisté se budou vydávat za bojovníky s nacismem.

Naše letitá snaha o demokratizaci a decentralizaci Evropy, o návrat suverenity evropských národů v rámci Evropské unie, to je skutečný boj s nástupem nové totality.

Totalitární a fašistické, v tom nejhorším slova smyslu, je dlouholeté úsilí bruselských elit o centralizaci a odnárodnění národů Evropy. Cílem stejně jako u fašistického nacismu je jediné - totální nadvláda nadnárodních elit, které potřebují pouze poslušné unifikované poddané.

Největším nepřítelem soudobé totality je skutečné vlastenectví.
Mí předkové 300 let usilovali o uchování českého národa, který byl utlačován v područí rakouského císařství, které v mnohém kopírovalo dnešní Evropskou unii. Dnes se na jeho území nachází 12 států a žilo v něm okolo dvaceti národů a národností.
Tato rakouská říše se od 18. století snažila o maximální centralizaci a odnárodňování, přesto její absolutistické ambice jsou ničím proti dnešní politice bruselských elit. Tyto elity vedou dnes válku nejen s evropskými národy, ale vedou boj i s každodenním životem rodin a snaží se ovládnout osud každého člověka. Vedou válku proti vlastenectví.

Nedávno to otevřeně přiznal prezident Macron. Chtějí popřít naše právo žít v souladu s hodnotami svých předků. Takzvaná korektní politika není nic jiného fašizace politického myšlení. Zatím jen postupná, ale o to důslednější.

Bohudík násilné odnárodňování vede k pravému opaku a Rakousko - Uhersko se nakonec neslavně rozpadlo. To, co je k zamyšlení, je, že snahy německých elitářů a centralistů jak v Německu, tak v Rakousku přivedly svět k první světové válce. Snaha Hitlera ustavit další třetí evropskou říši přivodila vzápětí válku další.

Centralizační a odnárodňovací snahy Bruselu spojené s pokusem odnárodnit Evropu i pomocí masivní migrace je velmi nebezpečná sebevražedná politika, která má už dnes stovky mrtvých v celé Evropě. Je hluboký omyl, že nebezpečí války a konfliktů přináší vlastenci. Nebezpečí války přináší současní globalisté, současní projektanti nových říší.

Pokud máme najít alespoň něco dobrého na zlu, které Brusel přináší, pak je to vzepětí odporu národů a vlastenců v celé Evropě. Marine Le Pen, Geert Wilders a my všichni jsme součástí přirozené, logické a zásadní reakce evropských národů. Reakce vyvolané absolutní neschopností bruselských elit uvažovat zdravým selským rozumem.

Naší reakcí na násilné shora diktované potlačování suverenity evropských zemí je pravý opak – chceme dobrovolnou vzájemně výhodnou spolupráci. Mně nikdy nebude vadit Francouz, který se bude prát za francouzské zájmy nebo Rakušan hájící Rakousko, to nejhorší je bruselský politik, který potlačuje zájmy všech zemí ve jménu bezpohlavní elitářské bruselské lobby.

Vážené dámy a pánové, drazí vlastenci, první máj je ve velké většině našich zemí považovaný za "Lásky čas" a za oslavu poctivé a tvořivé práce.

Je možná symbolické, že se tu setkáváme právě na prvního máje, v den lásky. To co nás spojuje je láska k našim zemím, láska k našim kulturám a láska k našim národům.

Nechceme bořit, ale stavět na základech, které vybudovali naši předkové.
To je velmi krásná vize, a jsem Vám, drazí přátelé vděčný, že se na takové dobré práci mohu spolu s Vámi podílet.

----------------------------------

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím SDÍLEJTE, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 11 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://www.spd.cz


Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky.

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) - tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/

Sledujte také můj instagramový účet: https://www.instagram.com/tomio.cz/

A sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.
 
Tomio Okamura